قیمت مسکن در تهران امروز ۳۰ دی ماه + جدول

d982db8cd985d8aa d985d8b3daa9d986 d8afd8b1 d8aad987d8b1d8a7d986 d8a7d985d8b1d988d8b2 dbb3dbb0 d8afdb8c d985d8a7d987 d8acd8afd988d984 5fdefaf8d26d9

به گزارش تجارت‌نیوز، املاک مسکونی با متراژهای متوسط (تا حداکثر ۱۰۰ مترمربع) در نقاط مختلف پایتخت از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی قابل عرضه هستند و این واحدها که تقاضای زیادی در بازار خرید و فروش ملک دارند در فایل‌های فروش در بیشتر محلات یافت می‌شوند. تحقیقات میدانی از فایل‌هایی که اخیرا برای فروش ملک مسکونی در مناطق مختلف عرضه شده است، نشان می‌دهد متقاضیان در مناطق مختلف می‌توانند به فایل‌‌های فروش واحدهای مسکونی تا ۱۰۰ مترمربع دسترسی داشته باشند.

بررسی برخی از فایل‌‌های پیشنهادی فروشندگان در مناطق مختلف حکایت از نرخ‌های متنوع املاک با مساحت متوسط دارد به این ترتیب که این نرخ‌ها در مناطق غربی غالبا در محدوده ۵/ ۲ تا ۴ میلیارد تومان است. همچنین بررسی برخی از فایل‌های فروش عرضه شده در آگهی‌های ملکی در مناطق شرقی تهران برای واحدهای مسکونی تا ۱۰۰ مترمربع نشان می‌دهد، این واحدها بیشتر در محدوده قیمتی یک میلیارد تا ۳ میلیارد تومان از سوی فروشندگان پیشنهاد شده است.

البته در برخی فایل‌های فروش قیمت‌هایی خارج از محدوده‌های اعلامی نیز وجود دارد اما براساس آنچه اعلام می‌شود قیمت غالب فایل‌های پیشنهاد شده از سوی برخی فروشندگان در برخی بنگاه‌های ملکی در همین محدوده است.

قیمت‌های پیشنهادی فروش ملک در مناطق شرقی برای هر مترمربع، بیشتر در محدوده ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان پیشنهاد شده، همچنین در مناطق غربی نیز قیمت‌های پیشنهادی فروش واحدهای مسکونی با متراژ کمتر از ۱۰۰ مترمربع، غالبا در محدوده ۴۰ تا ۵۰ میلیون تومان در هر مترمربع است.

منبع: دنیای اقتصاد

اخبار مرتبط با مسکن را در صفحه اختصاصی مسکن تجارت‌نیوز بخوانید.

حتما بخوانید  مسکن یک درصد ارزان شد / قیمت هر متر خانه در تهران ۲۶٫۹ میلیون تومان

مقایسه املاک

مقایسه